БК “Калуш-ПНУ” став чемпіоном Прикарпаття. Двоє калушан – кращі гравець і центровий

03 червня, 08:51
Переглядів: 620

Минулого року калушани були другими, а цьогоріч – стали чемпіонами Івано-Франківської області.

Вчора в муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі Івано-Франківська відбувся фінал чемпіонату області. У головному поєдинку першості зійшлися переможець регулярного чемпіонату – команда Івано-Франківського національного медичного університет – учасник фінальної частини Студентського чемпіонату України та суперфіналіст Суперліги 3х3 та баскетбольний клуб «Калуш-ПНУ» – учасник Фіналу чотирьох чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги, повідомляє «НК» з посиланням на"Вікна".

"Срібні" призери минулорічного чемпіонату цього року змогли перемогти. БК "Калуш-ПНУ" під керівництвом майстра спорту Олега Пелеха здобув "золото" чемпіонату області, перемігши з рахунком 63:77. Матч пройшов за переваги більш досвідченого «Калуша», який відіграв усю гру п’ятьма гравцями.

Найкращим гравцем чемпіонату став капітан калуської команди Андрій Співак, найкращим центровим – також гравець БК "Калуш-ПНУ" Андрій Мацьків.

Кращим захисником чемпіонату визнали Джуда Окечукву (ІФНМУ), кращим форвардом – Дмитро Гетьманець (ІФНМУ).