Боксери з Івано-Франківщини здобули три медалі на Всесвітній гімназіаді-2022

22 травня, 18:06
Переглядів: 105

У період з 14 по 22 травня у Нормандії (Франція) відбулася XIX Всесвітня літня гімназіада, яка для школярів віком 16-18 років є найбільшим міжнародним мультиспортивно-просвітницьким заходом.

Змагання проводилися з 20-ти видів спорту, в яких брали участь понад 3,6 тисячі учениць та учнів з 69 країн світу. Попри війну в Україні, на Всесвітню гімназіаду-2022 змогли поїхати більше ста юних спортсменів з різних регіонів країни та гідно її представити на цих змаганнях.

Загалом українська збірна здобула 48 медалей, з яких 11 золотих, 18 срібних і 19 бронзових. За цим показником наші спортсмени увійшли в десятку лідерів країн світу.

Особливо вдало виступила у Франції на Всесвітній спартакіаді українська боксерська команда, яка виборола 17 медалей. Зокрема, на зійшли на п’єдестал дев’ятеро хлопців та восьмеро дівчат. Серед них і троє представників Івано-Франківщини. Так, у змаганнях з боксу серед дівчат срібну нагороду у ваговій категорії до 81 кг виборола Ганна Петрів, яка у фіналі поступилася суперниці Албікаїр Уміт з Казахстану, а «бронзу» – Андріана Бабінська у ваговій категорії до 70 кг. Ще одну бронзову медаль приніс у скарбничку збірної України з боксу вихованець Долинської ДЮСШ Калуського району Владислав Кондратюк. Він посів третє місце у ваговій категорії до 48 кг.

Більше від українських боксерів здобула лише збірна Казахстану – загалом 21, з яких 11 золотих). На третьому місці розмістилася боксерська команда Бразилії, загальний доробок якої склав 10 медалей.

Наступна Всесвітня гімназіада відбудеться в Бахрейні в 2024 році.