Боротьбу за Кубок України калушани розпочали з перемоги

21 серпня, 14:21
Переглядів: 217

І хоча за результатом (1:0) ця перемога не особливо вражає, але вболівальників ФК «Калуш» порадувала гра команди та бажання гравців пройти в цьому турнірі якомога далі.

Ще перед поєдинком тренер калуської команди Василь Качур наголошував, що в кубковому двобої дасть змогу показати себе гравцям, що отримували не так багато ігрового часу в попередніх поєдинках. Тож не було несподіванкою поява з перших хвилин голкіпера Кирила Злотара, нападників Андрія Драгана та Владислава Горбаченка.

Калушани на правах господарів розпочали активно. Владислав Танчин у звичному для себе стилі переграв двох оборонців "смугастих" і виконав чудову подачу до карного майданчика, де вже чатував Дмитро Скакун. На превеликий жаль для калуських вболівальників, голкіпер відвів загрозу від власних володінь. Згодом подібний шанс був і у Владислава Горбаченка, але його удар головою пройшов вище поперечини.

Але через кілька хвилин, як з’ясується, Владислав став героєм матчу. Перебуваючи у потрібному місці наш нападник підкараулив оборону гостей і точно пробив – 1:0. На цьому калушани й не думали зупинятись, створивши ще кілька нагод для взяття воріт, зокрема чудовий удар  зі штрафного виконав Володимир Савошка.

Другий тайм матчу розпочався із сольного проходу «реактивного» Владислава Танчина, який, здавалось би, пройшов всіх і все, але на заваді став голкіпер гостей, не дозволивши нашому півзахиснику відзначитись.

Після цього Василь Качур зробив дві заміни, спрямовані на підсилення атаки, випустивши на поле Андрія Ременюка та Данила Книша. Саме Данило, перебуваючи в центрі подій, здійснив стрімкий прохід правим флангом, але знову відмінна гра голкіпера врятувала "ВПК" від неприємностей.

Слід сказати, що калушани й не думали зупинятись на одному голу і продовжували тримати в напрузі оборону "аграріїв". Мали знову можливості відзначитися вже згадані Ременюк та Книш, але більше забитих м'ячів калуські вболівальники не побачили. У підсумку ФК "Калуш" перемагає і готується до суботнього протистояння на стадіоні «Хімік»  з лідером групи «Б» тернопільською "Нивою".