Два вихованці калуського тренера Ігоря Заремби здобули медалі на всеукраїнському турнірі з легкоатлетичних метань

14 вересня, 09:18
Переглядів: 461

8 і 9 вересня на стадіоні спорткомплексу ім. Анатолія Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вперше було проведено всеукраїнський турнір з легкоатлетичних метань і штовхань пам’яті заслуженого тренера України з легкої атлетики та заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Шарого.

У змаганнях брали участь легкоатлети різних вікових груп з Івано-Франківщини, Львівщини, Тернопільщини, Вінниччини та Чернівецької області, в тому числі й чотири вихованці тренера-викладача ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Ігоря Заремби. Двоє з них здобули нагороди першого меморіалу ЗТУ з легкої атлетики Івана Шарого.

Вперше відразу в трьох видах програми всеукраїнського турніру здобув медалі 15-річний Семен Лукасевич, який змагався з юнаками до 16 років. Він посів перше місце в метанні 600-грамового списа, встановивши при цьому особистий рекорд у цій дисципліні – 41 м 49 см, виборов «срібло» в метанні диска завважки 1 кг також із встановленням особистого рекорду – 39 м 01 см та посів третє місце в метанні 4-кілограмового молота.

Ще один свій особистий рекорд Семен побив у штовханні 4-кілограмового ядра, але з результатом 10 м 70 см до призової трійки не увійшов.

Серед юнаків до 18 років відзначився на всеукраїнському турнірі 17-річний калуський метальник Олександр Сеньків. Він здобув срібну медаль у метанні 5-кілограмового молота, кинувши його на 45 м 97 см, а в метанні 700-грамового списа посів 5 місце.

Інші два вихованці Ігоря Заремби – 15 річний Ярослав Котлярчук і 13-річний Сергій Олексин на меморіалі Івана Шарого обновили свої особисті рекорди в метанні 600-грамового списа, посівши у змаганнях серед юнаків U16 відповідно 5 і 6 місця.

Всі переможці і призери цього всеукраїнського турніру були відзначені пам’ятними медалями, грамотами і грошовими преміями від його організаторів і спонсорів.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

На знімках Володимира Дутчака: Ігор Заремба зі своїми вихованцями Сергієм Олексином, Олександром Сеньківим і Семеном Лукасивичем; на найвищій сходинці п’єдесталу Семен Лукасевич; на другій сходинці п’єдесталу Олександр Сеньків