Дві калуські легкоатлетки – призерки чемпіонату України з двоборства

09 березня, 13:15
Переглядів: 1736

У Київському манежі школи вищої спортивної майстерності пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР. За його нагороди змагалися юнаки і дівчата 2003 року народження і молодші.

Наше місто представляли на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства в приміщенні вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради, які досягли пристойного результату. Команда Калуської ДЮСШ посіла в загальнокомандному заліку 12 місце з 75 команд ДЮСШ і СДЮШОР.

В індивідуальних видах програми особливо відзначилися дві юні калуські легкоатлетки. 13-річна Вікторія Кривцун, яка є вихованкою тренерів Миколи Шевчука і Марти Ханенків, здобула срібну медаль чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед дівчат, котрі змагалися в бігу на 400 і 800 метрів, набравши в підсумку 1644 очки. А ще одну медаль виборола 15-річна Анна Проданчук, з якою працює тренер Микола Богоносюк. Вона стала бронзовою призеркою України з легкоатлетичного двоборства (біг на 800 і 1500 метрів). Сумарний результат Анни – 1476 очок.

На світлині: Вікторія Кривцун і її тренер Марта Ханенків.