ФК «Калуш» надій уболівальників не виправдовує

03 травня, 14:36
Переглядів: 191

Оновлений майже на 60 відсотків склад ФК «Калуш» з повністю новим тренерським штабом клубу надій уболівальників на більш результативну гру у весняній частині чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, м’яко кажучи, не виправдовує. На зимову перерву калуська команда пішла, посідаючи третє місце в групі А й відстаючи від лідерів лише на одне очко, а станом на сьогодні вже опустилася в турнірній таблиці на п’яту позицію.

ФК «Калуш» за п’ять ігор, зіграних навесні цього року, спромігся набрати тільки чотири очки. Хіба це можна вважати позитивним результатом клубу, в якого навіть були амбітні мрії спробувати поборотися за путівку в першу лігу? Такі розчарування сьогодні можна почути і серед деяких палких уболівальників футбольної команди Калуша.

Невдачі ФК «Калуш» у весняній частині чемпіонату України (а нагадаємо, що в групі А другої ліги зіграно вже половину матчів заключного етапу турніру) дехто ще продовжує виправдовувати й пояснювати, використовуючи вирази на кшталт «збіг обставин», «випадковість», «незіграність гравців» і т. п. Але чим і як пояснити те, що підопічні Андрія Нестерука, незважаючи на суперника й місця проведення матчу, наразі не можуть забити більше одного гола за гру? Або чому калуська команда у трьох із п’яти матчів поступилася, пропустивши голи на останніх хвилинах другого тайму? Саме через це ФК «Калуш» втратив нічию у виїзному матчі з хмельницьким «Поділлям» (1:2) та в останньому домашньому поєдинку в Івано-Франківську з житомирським «Поліссям» (1:2), а у виїзній грі з командою «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) навіть дозволив собі віддати три очки господарям поля за п’ять хвилин до завершення основного часу матчу (1:2). Хіба можна так безвідповідально, без максимальної концентрації та самовіддачі грати з суперниками, розтринькуючи дорогоцінні очки?

Без сумніву, тренерському штабові та керівництву ФК «Калуш» потрібно зробити відповідні висновки щодо провального виступу команди в п’яти матчах весняної частини чемпіонату України. Бо якщо і в наступних п’яти матчах, що ще слід зіграти до завершення футбольного сезону 2018-2019 рр., вона не спроможеться суттєво поліпшити свій очковий багаж, то може опинитися в підсумковій турнірній таблиці групи А другої ліги нижче і від тернопільської «Ниви», яку тренує попередній наставник ФК «Калуш» Василь Малик.