ФК «Калуш» не осилив «Чайку». Результат матчу – нульова нічия

29 липня, 15:46
Переглядів: 106

Вчора ФК «Калуш» під керівництвом нового головного тренера команди Василя Качура на стадіоні «Хімік» зіграв свій перший матч в новому футбольному сезоні. Суперником господарів була команда «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки.

Два тайми матчу пройшли практично в рівній боротьбі й практично без створення командами гольових моментів. Як результат, після фінального свистка арбітра поєдинку на табло стадіону «Хімік» так і залишилися дві цифри «нуль».

Вашій увазі пропонуємо звіт про цей матч, який підготувала й оприлюднила на сайті ФК «Калуш» прес-служба клубу.

До звітного поєдинку футбольний клуб «Калуш» підійшов не в найсильнішому складі. Так, з різних причин поза грою залишились захисник Роман Гудак та двоє форвардів – Тарас Пецків і Сергій Кисленко.

Ще більш скрутним стало становище «червоно-чорних» на 4-ій хвилині гри, коли серйозне пошкодження ока отримав один з лідерів Дмитро Скакун та був у терміновому порядку госпіталізований. Все ж спекотний день (стовпчик термометра сягав позначки +30 градусів) не надто сприяв величезним швидкостям у матчі.

Перший небезпечний момент створили гості – Тименко ударом головою перевірив пильність Єгора Поповича. Калушани відповіли небезпечним ударом Данила Книша, який лише в останню мить зуміли заблокувати захисники.

Далі непоганий шанс відкрити лік голам втратив Володимир Савошко, удар якого виявився не надто потужним і став легкою здобиччю голкіпера. На екваторі тайму «Калуш» втратив ще одного гравця  – Андрій Кохман після верхової боротьби невдало приземлився на спину і був змушений покинути поле. До кінця тайму суперникам відзначились так і не вдалося – 0:0.

Після перерви господарі заграли більш гостро, прибравши м’яча під свій контроль. Та знову на завершальній стадії атаки не вистачало влучного удару. А от гості завершували поєдинок у меншості – за грубу гру поле покинув Мілютін.

Опинившись у більшості, «Калуш» почував себе більш розкутіше, та фінальний свисток зафіксував першу нічию на домашньому «Хіміку» – 0:0.

Перший матч нового футбольного сезону ФК «Калуш» провів у такому складі: Попович (воротар), Поручинський, Сениця, Лаврук, Заваляк, Савошко, Кохман (Легкий, 34), Богач (Лебедь, 87), Книш, Скакун (Танчин, 4), Горбаченко (Денега, 86). Запасні: Олевич, Матушевський.

Свій наступний поєдинок калуська команда зіграє 3 серпня на виїзді у Вінниці з місцевою «Нивою».