ФК «Калуш» переміг команду з Городенки

07 травня, 21:32
Переглядів: 13693

Сьогодні відбулися матчі 19-го туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд І ліги сезону 2016-2017 рр.

Троє лідерів турнірної таблиці цього дня приймали суперників вдома і всі отримали перемоги. Коломийські «Карпати» обіграли брошнівські «Карпати» (4:2), ФК «Калуш» з «сухим» рахунком 2:0 переграв команду «Колос Городенківщини», а галицьке «Гал-Вапно» декласувало долинський «Нафтовик» (4:1).

Калушани відкрили рахунок в матчі на 19-ій хвилині після виконання удару з кутового. М’яч у штрафному майданчику опинився в Романа Пштира, який ударом ногою влучно спрямував його у лівий від воротаря кут.

Невдовзі підопічні Петра Лесіва забили другий гол, але суддя його не зарахував, угледівши в цьому епізоді положення поза грою.

Чимало слушних нагод збільшити рахунок в матчі калушани змарнували у другому таймі, коли головний тренер ФК «Калуш» провів кілька замін. А забити другий гол у ворота гостей їм вдалося аж на першій доданій хвилині до основного часу поєдинку. Гостру атаку лівим флангом, організовану гравцями ФК «Калуш», завершив влучним ударом Тарас Ковальчук.

Інші матчі цього турі завершилися з такими результатами:

«Бескид» (Надвірна) – ФК «Битків» – 1:4,

«Карпати» (Болехів) – «Придністров’я» (Тлумач) – 2:1,

«Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів.-Франківськ) – ФК «Турка» – 3:0.