ФК “Калуш програв в Івано-Франківську аутсайдеру

27 травня, 08:35
Переглядів: 101

Матч останнього туру Другої ліги з футболу калуська команда змушена  була  провести в Івано-Франківську.

Затяжні дощі перетворили домашній стадіон "Хімік"  у Калуші  на басейн, тому гру з аутсайдером чемпіонату чернівецькою "Буковиною" перенесли на "Хет-трик арену" в Івано-Франківську, інформує «НК» з посиланням на "Курс".

Перший тайм завершився мінімальною перемогою "Буковини". На 47-й хвилині калушани швидко розіграли штрафний неподалік штрафного майданчика суперників і Дмитро Скакун точним ударом замкнув простріл – 1:1.

Але вже за дві хвилини "буковинці" знову вийшли вперед, а на 65-й хвилині  встановили  остаточний рахунок у зустрічі – 1:3.