ФК «Калуш» в Івано-Франківську втратив два очки

21 травня, 19:33
Переглядів: 656

Щойно завершились матчі 21-го туру чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги.

ФК «Калуш», який проводив свій поєдинок на виїзді в Івано-Франківську, зіграв з місцевою командою «Тепловик – ДЮСШ №3» унічию 2:2. Уже в першій половині першого тайму господарі поля вели в рахунку 2:0, але ще до перерви Василь Лаврінок один гол відквитав, а під завісу другого тайму врятував ФК «Калуш» від поразки Микита Корчемкін.

Коломийські «Карпати», які лідирують в чемпіонаті, вдома розгромили ФК «Битків» з рахунком 3:0. А ось команда «Гал-Вапно» (Галич) в рідних стінах несподівано поступилася тлумацькому «Придністров’ю» – 0:2.