ФК «Калуш» вдруге переміг тернопільську «Ниву» та знову очолив турнірну таблицю

07 жовтня, 20:00
Переглядів: 1198

Сьогодні в групі «А» Другої ліги чемпіонату України відбувся останній матч 12 туру. В Тернополі місцева «Нива» приймала ФК «Калуш» і зазнала поразки від гостей з рахунком 1:2.

Господарі поля відкрили рахунок у цьому поєдинку на останній хвилині першого тайму. З лівого кута штрафного майданчика потужно пробив Ігор Гатала. М’яч, який голкіпер Роман Герич у карколомному стрибку намагався відбити, влучив у штангу під самісінькою хрестовиною, опустився в межах лінії воріт і відлетів у поле. Арбітр матчу зафіксував взяття воріт, показавши на центр поля.

ФК «Калуш» відігрався вже на першій хвилині другого тайму. Влучним ударом з доволі далекої відстані до воріт відзначився кращий бомбардир команди Дмитро Скакун, який забив вже свій п’ятий гол в  чемпіонаті. А буквально через дві-три хвилини після цього свою індивідуальну технічну майстерність продемонстрував вболівальникам на Тернопільському міському стадіоні Данило Книш. Перехопивши м’яч перед центральним колом, він пробіг з ним майже до центра штрафного майданчика «Ниви» і відважився на удар, парирувати який марно спробував воротар. Шкіряна куля влетіла в дев’ятку.

Цей гол виявився останнім в цьому поєдинку. ФК «Калуш» вдруге переміг у чемпіонаті України тернопільську «Ниву» (перший матч у Калуші завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. – Авт.) і знову очолив турнірну таблицю в групі «А» Другої ліги, адже його основний конкурент у боротьбі за першість напередодні втратив очки.

Інші матчі 12 туру, зіграні 6 жовтня, завершилися з такими результатами:

«Верес» (Рівне) – «Нива» (Вінниця) – 0:1,

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – «Минай» (Ужгород) – 1:1,

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) – «Буковина» (Чернівці) – 2:0,

«Поділля» (Хмельницький) – «Полісся» (Житомир) – 2:0.