ФК «Калуш» втратив два очки в Турці

30 квітня, 19:31
Переглядів: 8483

Підопічні Петра Лесіва на виїзді зіграли внічию з ФК «Турка».

Сьогодні пройшли матчі 18-го туру чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги. Калушани проводили свій поєдинок на виїзді з командою ФК «Турка», з якою зіграли внічию 2:2.

Підопічні Петра Лесіва відкрили рахунок в матчі на 32-ій хвилині (відзначився влучним ударом Роман Пштир). Але ще до перерви і господарі змусили вийняти м’яч з сітки воріт голкіпера команди ФК «Калуш». А на 84-ій хвилині вони забили ще один гол. Та утримати переможний рахунок господарям поля не судилося. Врятував калуську команду від поразки Тарас Ковальчук.

З трійки лідерів чемпіонату області втратила два очки в цьому турі і команда «Гал-Вапно» (Галич), яка на виїзді з брошнівськими «Карпатами» зіграла внічию 1:1. А ось коломийські «Карпати» впевнено обіграли на виїзді ямницький «Вихор» з рахунком 3:0 й відповідно збільшили свій відрив у турнірній таблиці від найближчих переслідувачів.

Інші матчі 18-го туру чемпіонату області з футболу завершилися з такими результатами:

«Нафтовик» (Долина) – «Бескид» (Надвірна) – 1:0,

«Придністров’я» (Тлумач) – «Тепловик-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ) – 3:2,

ФК «Битків» – «Карпати» (Болехів) – 6:2.

Команда «Колос Городенківщини» (Городенка) в цьому турі була вільний від гри. Власне, її і прийматиме команда ФК «Калуш» наступної неділі.