ФК «Калуш» з другої спроби переміг на виїзді хмельницьке «Поділля»

22 квітня, 10:10
Переглядів: 171

Першу перемогу у весняній частині Другої ліги чемпіонату України з футболу здобув ФК «Калуш». Підопічні Андрія Нестерука «заробили» три очки в Хмельницькому, обігравши з рахунком 1:0 місцеву команду «Поділля». Таким чином ФК «Калуш» взяв реванш за поразку на виїзді від «Поділля» з рахунком 1:2 у матчі останнього туру другого кола чемпіонату України в групі А Другої ліги.

Про перипетії останнього протистояння калушан з подолянами йдеться у звіті про цю гру інформаційної служби ФК «Калуш», оприлюдненому на сайті клубу.

«Поділля» – ФК «Калуш» – 0:1. Реваншувались!

З різних причин у цьому поєдинку не взяли участі оборонці «червоно-чорних» Ярослав Олевич та Володимир Заваляк, а також півзахисник Данило Книш. Попри те, саме гості стадіону «Поділля» зі стартових хвилин взяли м’яча під свій контроль, намагаючись підібрати ключі до воріт подолян.

Найбільш помітною фігурою у складі «чевроно-чорних» став Роман Лебедь, що швидкими рейдами лівою бровкою «закрутив» голови обороні господарів. На 32-ій хвилині захисники лише ціною фолу у власному карному зуміли зупинити атакувальний порив Романа, за що арбітр справедливо вказав на «точку». Вирок з одинадцятиметрової позначки впевнено виконав Тарас Сивка – 0:1.

Разом з хорошими новинами прийшли і неприємні – центральний захисник «Калуша» Олег Веремієнко через пошкодження не зміг продовжити поєдинок, поступившись місцем на полі Роману Гудаку. Попри перебудови в складі, калушани й надалі йшли вперед та намагались подвоїти перевагу в рахунку. Чого варті лише удари Володимира Савошка та Андрій Кохмана з-за меж карного майданчика, та обидва рази «круглий» розминався з рамкою воріт подолян.

Під кінець тайму суперники обмінялись гострими моментами. Спочатку Музичук пробив у руки Дениса Хвалицького, а за кілька миттєвостей «Калуш» відповів небезпечним ударом від Сергія Кисленка, з яким впорався голкіпер. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з неточного удару з льоту від Романа Лебедя, який провів поєдинок на властивому для себе високому рівні. Далі вже Володимир Савошко, протягнувши «круглого» 50 (!) метрів, прострілив на Кисленка і лише чудова гра стража воріт врятувала господарів від неприємностей. В середині тайму «Поділля» залишилось у меншості – Гресь отримав друге попередження за фол на Ігореві Поручинському.

Після вилучення стало зрозуміло, що подолянам відігратись буде ой як не просто, адже у другому таймі Денис Хвалицький буквально залишився без роботи, вкрай рідко зустрічаючись з м’ячем. А от «Калуш» з виходом Владислава Танчина додав свіжості в атакувальних схемах. Саме Владислав, чудово розібравшись з кількома оборонцями, м’яко накинув на голову Володимиру Савошку, який з убивчої позиції пробив повз ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу футбольного клубу «Калуш» – 1:0. Гості реваншувались за поразку двотижневої давнини на цьому ж стадіоні.

«Поділля» Хмельницький – ФК «Калуш» – 0:1 (0:1)

Гол: Сивка, 32, пен.

«Поділля»: Нестеренко, Воловик, Гладкий (Панасенков 68), Доценко, Муляр, Гайдаш, Гресь, Музичук, Ліповуз, Каверін, Боровський.

ФК «Калуш»: Хвалицький, Кохман, Веремієнко (Гудак, 33), Лебедь (Танчин, 75), Матушевський, Савошко (Скакун, 83), Сивка, Синиця, Поручинський, Кисленко, Хорольський.

Попередження: Гайдаш, 8, Каверін, 25, Гресь, 31, 66, Воловик, 61 – Поручинський, 34, Сивка, 77.

Вилучення: Гресь, 66.

Інформаційна служба ФК «Калуш».

Інші матчі 20-го туру в групі А Другої ліги чемпіонату України з футболу завершилися з такими результатами:

«Нива» (Тернопіль) – «Черкащина-Академія» – 1:1,

«Чайка» – Нива» (Вінниця) – 2:1,

«Полісся» – ФК «Минай» – 0:1,

«Буковина» – «Верес» – 0:0.

У верхній частині турнірної таблиці після цього туру відбулися певні зміни. Лідерство знову захопив ужгородський «Минай». В активі закарпатської команди 34 очки. Всього на одне очко менше від ФК «Минай» мають відразу три клуби – «Черкащина-Академія», ФК «Калуш» і житомирське «Полісся».

21 тур, в якому ФК «Калуш» має вдома приймати тернопільську «Ниву», перенесено на 15 травня. А вже в четвер, 25 квітня, калушани знову гратимуть на виїзді. Цього дня вони зіграють матч 22 туру чемпіонату України з командою «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка).