ФК “Калуш” знову перемагає. Тепер уже в чемпіонаті області

21 вересня, 16:20
Переглядів: 93

Як  повідомлялося на шпальтах «НК», 9 вересня калуська команда здобула першу перемогу  в чемпіонаті України серед аматорських команд, обігравши дома ФК «Поділля» з Хмельницького. А  минулої неділі калушани вперше тріумфували в чемпіонаті області, здобувши перемогу на власному полі  в протистоянні з лідером— ФК «Галич».

Перший тайм не вразив видовищним футболом та пройшов у боротьбі за центр поля, яка супроводжувалась численними порушеннями правил. Нічийна гра та результат тримались до середини першого тайму. Відтак гравець ФК «Галич» Іван Легкий наважився на удар з 25 метрів та влучив у поперечину воріт господарів, чим змусив вболівальників команди схопитись за голову, йдеться у повідомленні прес-служби ФК "Калуш".

На 33-й хвилині перспективний штрафний удар для гостей заробив Юрій Іванишин. Потужний удар Назарія Даніва «прошив» стінку захисників та відправив м’яча в лівий нижній кут воріт. В кінцівці тайму найреальнішу нагоду для калушан втратив Андрій Драган, пробивши в голкіпера гостей практично з лінії  воротарського майданчика.

Рятівником калуської команди вкотре став Ігор Цимбалістий, який відзначився в третьому матчі поспіль. На 57-й хвилині нападник отримав зручну передачу від Василя Маковійчука та з меж штрафного майданчика надзвичайно точно пробив у правий нижній кут воріт суперника.

Наприкінці матчу обидві команди намагались вирвати таку бажану і важливу перемогу, постійно обмінюючись атаками. Свою гольову нагоду знову вдалось реалізувати Ігореві Цимбалістому. На 90-й хвилині передача від Ореста Мельника вивела нападника ФК «Калуш» віч-на-віч з голкіпером гостей. Ігор пробив у правий нижній кут воріт гостей, і на табло – 2:1. Уболівальники цьому дуже зраділи, адже це перша перемога для калушан на обласному рівні та  перша поразка для  лідера чемпіонату.

Варто відзначити, що до шостого туру калушани не забили жодного м’яча в чемпіонаті, а галичани – не пропустили. Незважаючи на перемогу, калушани продовжують залишатися на 12-му місці турнірної таблиці.

У неділю, 24 вересня, на обласному рівні ФК «Калуш» проведе виїзний матч з ФК «Битків».

Команда в рамках  аматорського чемпіонату також у виїзному матчі намагатиметься взяти очки на Тернопільщині в Теребовлі проти місцевої «Ниви».