Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

ФК "Калуш" звернувся до Президента Української асоціації футболу

06 червня, 16:23
Переглядів: 321

На офіційній сторінці футбольного клубу "Калуш" у соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про те, що керівництво клубу звертається до Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка та членів виконкому щодо порушень футбольного законодавства з боку керівництва ПФЛ, які супроводжують процес відновлення другої частини сезону 2019/2020 р.р. під егідою Професіональної футбольної ліги України.

У листі вказується, що керівництво ПФЛ не дотримується норм Статуту і Регламенту, а, відповідно, встановити підсумки змагань як у першій, так і у другій лізі Чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020 законно та із збереженням спортивного принципу – і на сьогодні є неможливо.

Тому клуб звертається з проханням:
"1. Терміново взяти ситуацію, що склалася під особистий контроль і забезпечити її повернення у правове русло;
2. Зобов’язати ПФЛ скликати та провести засідання Ради ліг стосовно долі змагань Чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020 у першій та другій лігах із належним забезпеченням норм Статуту ПФЛ.
3. Внести до порядку денного засідання Ради ліг питання про рівень юридичного забезпечення діяльності ПФЛ, повну невідповідність займаній посаді юрисконсульта ПФЛ та персональну відповідальність Президента ПФЛ за перебування на посаді професійно неспроможного працівника.
4. Внести до порядку денного засідання Ради ліг питання про персональну відповідальність та відповідність займаним посадам керівників ПФЛ у зв’язку із активним створенням ними критичної ситуації, що склалася на сьогодні.

У випадку відхилення наших вимог ми будемо добиватися їх задоволення шляхом звернення до органів футбольного правосуддя. Будь-які результати змагального сезону 2019/2020 р.р., встановлені ПФЛ без повного належного дотримання регламентних норм, будуть оскаржені нами у встановленому порядку."

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: