Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Ігор Матвійчук: « Не варто робити поспішних висновків»

13 вересня, 10:15
Переглядів: 234

Провальний старт команд ФК «Калуш», що беруть цього року участь у чемпіонаті України серед аматорських команд та в чемпіонаті Івано-Франківської області, викликав негативну реакцію в калуських уболівальників.

В одному з попередніх номерів «НК» президент футбольного клубу Андрій Білецький роз’яснив ситуацію та назвав ті об’єктивні причини, через які команда «ФК «Калуш» зазнає поразок. А сьогодні ми пропонуємо послухати з цього приводу міського голову Калуша Ігоря Матвійчука. Його думка насамперед цікава тим, що за словами президента ФК «Калуш», саме міська рада нині фактично одноосібно забезпечує функціонування клубу. Отож:

– До керівництва клубу цього року прийшов новий тренер, який має свої погляди на розвиток футболу, тому я не хотів би нині робити якихось поспішних висновків, – розповідає Ігор Володимирович. – Але водночас ті місця, які посідають калуські команди у чемпіонатах України та області не можуть влаштовувати ні вболівальників, ні мене особисто. Місто не може давати кошти в такі проекти, які не дають результату.

Є й об’єктивні причини того, чому таким невдалим виявився старт у чемпіонатах. Коли вперше зайшла мова про участь основної команди в чемпіонаті України серед аматорських команд, то я  спершу засумнівався в доцільності такого рішення. Були в мене з цього приводу побоювання, як, до речі, і в керівництва клубу. Але зваживши всі «за» і «проти» ми погодилися, бо, як кажуть, коли немає води і басейну, то ти не навчиш дитину плавати. Тож цьогорічну участь основної команди  ФК «Калуш» в чемпіонаті серед аматорської ліги України можна вважати своєрідною репетицією виступу на рівні України.

 Було б, звичайно, набагато легше, коли б лише виступали в цьому чемпіонаті, але клуб змусили заявити команду і на першість області. Тим не менше, руки не слід опускати, а все робити для того, аби вже в наступних іграх команди радували вболівальників.

 Дуже розраховуємо на спонсорів, які допоможуть клубу фінансово, але їх, на жаль, поки що немає. А коли я починаю з кимось із підприємців говорити на цю тему, то часто чую відверті запитання або чи натяки з приводу того, що він з того матиме. Хочу з цього приводу сказати офіційно, що на жодні поступки я не піду. Зрештою, надаючи пільги з цього чи іншого питання, ми зменшуємо суму надходжень у бюджет Калуша, з якого фінансується вся міська інфраструктура, в тому чисті і розвиток футболу. То чи не краще  міській раді збільшити фінансування футболу Калуші, ніж це мають за якісь поблажки мають робити підприємець чи підприємство? Але попри це ми все-таки розраховуємо, що в Калуші бізнес повернеться лицем до футболу і допомагатиме клубу. Можливо, що це стане відразу після того, як команди почнуть вигравати.

Розмову записав Анатолій Гайовий.

0 коментарiв

Залишити коментар

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: