Іван Дзуль на Всеукраїнських іграх ветеранів спорту здобув дві медалі

15 липня, 14:13
Переглядів: 603

10 і 11 липня в Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви» відбулися ІХ Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. Баки з легкої атлетики. На них Івано-Франківщину представляли п’ятеро атлетів, з яких четверо здобули медалі.

Привіз із Дніпра нагороди і провідний фахівець відділу безпеки та режиму ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 58-річний ветеран спорту Іван Дзуль. Змагаючись із суперниками вікової групи від 55 до 59 років, він став чемпіоном ІХ Всеукраїнських ігор ветеранів спорту у бігу на 400 метрів та виборов бронзову медаль у бігу на 200 метрів. При цьому коротшу дистанцію працівник нафтохімічного підприємства подолав за 30,09 секунди, встановивши новий рекорд Івано-Франківської області серед спортсменів цієї вікової групи.

Попереднє найвище обласне досягнення спортсменів віком від 55 до 59 років у бігу на 200 метрів теж належало Іванові Дзулю. Два роки тому він на офіційних змаганнях ветеранів спорту, що теж проводилися у Дніпрі, пробіг цю дистанцію за 30,15 сек.

Цьогоріч Іван Дзуль, якому поїхати в Дніпро на змагання посприяло підприємство, ще має бажання взяти участь у чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики Мастерс. Він проводитиметься 25 вересня в Албанії. Але щоб поїхати туди ветеранові спорту теж знадобиться спонсорська підтримка.

P.S. для статистів

У ІХ Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М. Баки з легкої атлетики взяли участь понад 290 атлетів і 100 атлеток. За підсумками змагань збірна команда ветеранів Івано-Франківської області у складі 4 спортсменів (п’ятий учасник Володимир Іванов у зв’язку з отриманою напередодні старту травмою у Дніпрі не виступав) посіла четверте місце в своїй підгрупі.