Калушани мінімально перемогли «Придністров’я»

23 квітня, 19:51
Переглядів: 1564

Сьогодні команда ФК «Калуш» на стадіоні «Хімік» зіграла календарний матч 17-го туру чемпіонату області з футболу з тлумацьким «Придністров’ям».

Як і очікувалося, калушани перемогли гостей, які є аутсайдерами чемпіонату області. Щоправда, обіграли команду з Тлумача тільки з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у цьому матчі забив на 29-ій хвилині першого тайму новобранець команди ФК «Калуш» Володимир Хомин.

Інші поєдинки цього туру завершилися з такими результатами:

«Гал-Вапно» (Галич) – «Вихор» (Ямниця) – 3:0,

«Карпати» (Болехів) – «Нафтовик» (Долина) – 1:3,

«Бескид» (Надвірна) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 4:1,

«Тепловик-ДЮСШ-3» (Ів.-Франківськ) – ФК «Битків» – 2:0,

«Колос Городенківщини» (Городенка) – ФК «Турка» – 1:0.

Лідер чемпіонату області – коломийські «Карпати» в цьому турі були вільні від гри. Незважаючи на це, коломийські футболісти залишаються на першому місці в турнірній таблиці. В їхньому активі – 38 очок, а у команди ФК «Калуш», яка посідає друге місце, – 33 очки і зіграно на один матч більше від «Карпат».