Калушани вибороли п’ять медалей із шести можливих

17 травня, 14:52
Переглядів: 22

12 травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків 2003-2005 років народження і молодших, присвячений прикарпатським майстрам боротьби самбо. У турнірі взяли участь понад 200 спортсменів з міст та районів Прикарпаття, де культивується цей вид спорту, а також юні спортсмени з Львівської, Закарпатської та Рівенської областей.

Калуську команду представляли шестеро вихованців ДЮСШ «Сокіл». До речі, в школі, та й взагалі в Калуші, боротьба самбо не культивується. Але ті, хто займається нею у відділені дзюдо, мають змогу ознайомитися також і з самбо (самозахист без зброї). Адже самбо допомагає кращому оволодінню прийомами дзюдо.

У вагових категоріях до 42 кг і вище 39 кг калушани Андрій Ковальчук та Юрій Сербін стали срібними призерами змагань, поступившись, на жаль, у фіналі, хоча свої попередні сутички вони виграли з очевидною перевагою.

Третю сходинку п’єдесталу після напруженої боротьби посіли вихованці ДЮСШ «Сокіл» Олександр Косило (вагова категорія до 27 кг), Артур Свирид (вагова категорія до 40 кг) та Максим Турій (вагова категорія до 42 кг).

Упродовж трьох хвилин на борцівському килимі тривала вперта боротьба за третє місце у ваговій категорії до 40 кг між львівським спортсменом на калушанином Тарасом Федишиним. На жаль, наш спортсмен поступився з незначним рахунком представникові Львова і посів почесне п’яте місце.

Усі призери змагань нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Василь Клим, тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН.