Калушанин Ігор Гелетій став призером чемпіонату України з марафону, виконавши норматив МСМК

10 жовтня, 14:34
Переглядів: 158

6 жовтня в Білій Церкві відбувся традиційний міжнародний Білоцерківський марафон. В його рамках також пройшов чемпіонат України з марафонського бігу.

Івано-Франківську область представляв на чемпіонаті України вихованець калуського тренера з легкої атлетики Миколи Шевчука, майстер спорту України 36-річний Ігор Гелетій. Переможець цього старту марафонців мав шанс отримати пряму путівку на Олімпійські ігри в Токіо за умови виконання олімпійського нормативу, який для чоловіків встановили дуже високий – 2 год. 11 хв. 30 сек. Тому найсильніші спортсмени, котрі планували взяти участь в цих змаганнях і відібратися на Олімпіаду, дуже серйозно поставилися до підготовки.

Готувався до них, водночас відновлюючись після операції, і Ігор Гелетій, щоб вдруге в своєму житті взяти участь у марафоні (вперше біг його шість років тому в Росії, де став переможцем Московського марафону. – Ред.). В Україні здобути чемпіонський титул не судилося, як і виконати олімпійський норматив. Він фінішував третім з результатом 2 год.13 хв.15 сек., виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу та на дві хвилини поліпшивши рекорд Івано-Франківської області, раніше встановлений в марафоні прикарпатським атлетом Дмитром П’ятничуком.