Калушанка Христина Береза здобула «золото» міжнародного турніру

11 лютого, 12:04
Переглядів: 173

Минулого тижня в болгарському місті пройшов ХХII міжнародний турнір з вільної боротьби «Petko Sirakov & Ivan Iliev» серед чоловіків та жінок до 23 років, на якому феноменально виступили українські борчині.

Жіноча національна збірна України не лише здобула перше загальнокомандне місце, а й всі десять спортсменок, що їздили до Болгарії, вибороли медалі. Зокрема, українки привезли додому шість золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди.

У складі збірної України відзначилася на цих престижних змаганнях в Болгарії і вихованка заслуженого тренера України Юрія Кірілова, майстер спорту України міжнародного класу 22-річна калушанка Христина Береза. Вона стала чемпіонкою міжнародного турніру у ваговій категорії до 53 кг, переконливо перемігши на шляху до фіналу Баузетту Сівар з Тунісу, Кремену Петрову з Болгарії та румунку Беатріче Ферент, а у вирішальній сутичці подолала ще одну борчиню з Румунії Сюзанну Сейкаріу з рахунком 9:4.

Уже в першій декаді березня у сербському місті Новий Сад проводитиметься чемпіонат Європи U-23 серед чоловіків та жінок. Сподіваємося, що наша землячка теж представлятиме Україну на цих змаганнях та виступить якнайкраще.