Калуська борчиня Христина Береза здобула «золото» міжнародного турніру

16 травня, 09:59
Переглядів: 1299

12-15 травня в столиці Румунії – Бухаресті пройшов міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок (ІІ ранг), де успішно виступила калушанка, майстер спорту міжнародного класу Христина Береза.

Наша землячка, вихованка заслуженого тренера України з вільної боротьби Юрія Кірілова на цих змаганнях здобула золоту медаль у ваговій категорії до 51 кг, перемігши у фінальній сутичці борчиню з Румунії.

Вдало виступили на міжнародному турнірі в Румунії й інші представниці України. Загалом вони вибороли п’ять золотих медалей та одну нагороду бронзового ґатунку. Тож у підсумку українські дівчата в загальнокомандному заліку стали переможцями цього турніру.