Калуська самбістка Марія Куневич – срібна призерка студентського Кубку світу

26 вересня, 16:03
Переглядів: 78

У турецькому місті Самсун у ці дні триває Кубок світу з єдиноборств Міжнародної федерації студентського спорту, в якому беруть участь 1200 студентів із 344 університетів 50 країн. Вони змагаються за нагороди у шести видах єдиноборств – боксі, тайському боксі, боротьбі, карате, ушу і самбо. Змагання з самбо уже відбулися, за підсумками яких українські спортсмени здобули 6 золотих, 7 срібних, 6 бронзових медалей та посіли перше загальнокомандне місце.

Успішно виступила на Кубку світу й вихованка тренера-викладача Калуської ДЮСШ «Сокіл» Василя Клима – студентка Західноукраїнського національного університету Марія Куневич. Калуська самбістка, яка навчається в цьому класичному університеті Тернополя, здобула срібну медаль у ваговій категорії до 65 кг. У вирішальній сутичці за «золото» студентського Кубку світу Марія поступилася суперниці із Киргизстану Міраїді кизи Медетбек.

Варто також сказати, що у серпні цього року Марія Куневич стала бронзовою призеркою чемпіонату України з боротьби самбо серед жінок. Третє місце вона посіла у ваговій категорії до 59 кг.

На знімку: Марія Куневич (справа) із самбістками із Івано-Франківщини та студентками Західноукраїнського національного університету Анастасією Сикіш (вагова категорія до 50 кг) і Сніжаною Пліш (вагова категорія до 50 кг), які на студентському Кубку світу здобули медалі відповідно срібного і золотого ґатунку.