Калуські борці – медалісти міжнародного турніру

24 квітня, 12:49
Переглядів: 8701

21-23 квітня в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання пройшов Х міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття.

Успішно виступили на цих представницьких змаганнях і юні калуські борці. Вони здобули на міжнародному турнірі три медалі.

Зокрема, третє місце у ваговій категорії до 63 кг виборов вихованець дитячо-юнацького борцівського клубу «Кузня чемпіонів» Юрій Дуняк. Срібну нагороду привіз до Калуша вихованець ДЮСШ «Сокіл» Данило Крикунов, який виступав у ваговій категорії до 35 кг. А чемпіоном міжнародного юнацького турніру став вихованець «Сокола» Віталій Гончар, посівши перше місце у ваговій категорії до 32 кг.