Калуські легкоатлети привезли з перших обласних стартів нового сезону 14 медалей

06 січня, 15:09
Переглядів: 215

Упродовж двох днів, 3 і 4 січня, в легкоатлетичному манежі ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання» Національного університету фізичного виховання і спорту України проводився відкритий зимовий чемпіонат області з легкої атлетики та Кубок області з легкоатлетичних метань. У змаганнях, які водночас були відбірковими на чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, брали участь юнаки і дівчата 2005 року народження і молодші та чоловіки і жінки 2004 року народження і старші.

Традиційно вдало виступили на перших обласних стартах нового спортивного сезону 2022 року вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради. У Кубку області з легкоатлетичних метань відзначився 15-річний Семен Лукасевич, який займається в тренера Ігоря Заремби. Юнак посів перше місце у метанні 700-грамового списа з результатом 34 м 20 см та друге місце у штовханні 5-кілограмового ядра.

У чемпіонаті області з легкої атлетики вихованці ДЮСШ здобули медалі в бігових дисциплінах. Андрій Петришин (тренер – Микола Богоносюк) і Віктор Грибик (тренери Микола Шевчук і Марта Ханенків) посіли відповідно перше і третє місця в бігу на 800 м серед юнаків. Віктор також став бронзовим призером чемпіонату області в бігу на 400 м. У бігу на 1500 метрів серед юнаків першим фінішував вихованець Миколи Шевчука і Марти Ханенків 16-річний Тарас Маланчук.

А на цій дистанції серед чоловіків повний комплект нагород зібрали калуські бігуни. Найстарший з них – 20-річний Валентин Облядрук, який є вихованцем Миколи Богоносюка, став чемпіоном області. Учень цього ж тренера – 19-річний Артур Журенок фінішував з третім результатом, а 18-річний Юрій Пікулович, який займається легкою атлетикою під керівництвом тренерів Миколи Шевчука і Марти Ханенків, здобув срібну медаль.

Валентин Облядрук до своєї золотої нагороди додав ще й бронзову, яку виборов у бігу на 800 метрів.

Серед жінок в бігу на 800 і 1500 метрів відзначилися 17-річна Анастасія Олексин (тренери – Микола Шевчук і Марта Ханенків) та 19-річна Анна Проданчук (тренер – Микола Богоносюк). Анастасія здобула два «золота», а Анна – відповідно два «срібла».

На знімках Володимира Дутчака: переможці та призери чемпіонату області зі своїми тренерами;