Калуські нафтохіміки у числі переможців змагань

22 лютого, 13:12
Переглядів: 16447

Представники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» в складі зібрної команди Калуша успішно виступили на Кубку області з важкої атлетики, що проходив 17 лютого 2018 року в м.Коломия.

Так, зокрема, провідний фахівець залізничного цеху підприємства майстер спорту України Тарас Тимар у категорії до 90 кг виборов перше місце, показавши  результат у сумі двоборства 255 кг.

Більш напруженою була боротьба в категорії до 77 кг, у якій виступав працівник заводоуправління підприємства, ветеран важкої атлетики, майстер спорту Іван Дзуль, який у ривку показав результат 87 кг, а  в поштовху – 111 кг, зумівши на один кг обійти свого колегу по команді Юрія Гнатишина та посісти третє місце.

А ще І.Дзуль повідомив, що 30 березня 2018 року у м.Берегово Закарпатської області відбудеться чемпіонат України серед ветеранів. Ці змагання стануть для нього доброю нагодою перевірити свій фізичний та технічний рівень та скоригувати план підготовки на спортивний рік.

У цілому команда Калуша виборола в Коломиї друге місце, поступившись  команді організаторів змагань.