Калуські плавчині збільшили свою колекцію медалей

16 листопада, 09:47
Переглядів: 153

Дві калуські плавчині, які навчаються у вищому спортивному закладі Київської області та на всеукраїнських змаганнях виступають за збірну команду цього регіону країни, продовжують тішити своїх перших калуських і нинішніх столичних тренерів новими спортивними досягненнями. 16-річна Яна Долаврук і 17-річна Анастасія Габльовська днями ще збільшили свою колекцію нагород.

У Харкові, де 12-14 листопада в 50-метровому басейні Олімпійського спортивного центру «АКВАРЕНА» проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді, калуські плавчині здобули по дві медалі. Яна відзначилася в комплексному плаванні, посівши третє місце на дистанції 200 м та друге місце на дистанції 400 м у категорії «молодь». Анастасія здобула «бронзу» та срібло» чемпіонату України серед молоді відповідно на дистанціях 100 і 50 метрів брасом.

Успішно виступив у Харкові також дещо молодший від дівчат калуський плавець Віталій Лаврик. Цей вихованець тренера ДЮСШ «Сокіл» Катерини Долаврук, змагаючись з плавцями вікової категорії «юніори», встановив на чемпіонаті України два особисті рекорди на дистанціях 50 і 100 метрів брасом, посівши відповідно п’яте і дев’яте місця.