Калуський «Техноресурс» – переможець міжрайонного чемпіонату з волейболу

12 березня, 11:17
Переглядів: 169

У неділю, 9 березня, в спортзалі Брошнів-Осадського ліцею відбулися заключні матчі другого за ліком міжрайонного чемпіонату з волейболу (МЧВ) серед чоловічих команд, в якому брали участь дев’ять колективів з Рожнятівського, Калуського районів та міста Калуша.

Хоча калуська команда «Техноресурс» ще в передостанньому турі достроково забезпечила собі перше місце, але останній її поєдинок з командою села Голинь виявився надзвичайно видовищним та напруженим. Суперникам калуських волейболістів доконче потрібна була тільки перемога, щоб гарантувати собі другу сходинку п’єдесталу. І команді села Голинь довелося докласти неймовірних зусиль, аби домогтися бажаного результату. Голинські волейболісти обіграли калуський «Техноресурс» з рахунком 3:2 і в підсумку набрали одне очко більше від команди Новицької ОТГ, яка посіла третє місце.

Турнір проводився за підтримки голови Брошнів-Осадської селищної ОТГ Назарія Іваніва. Тож він та ініціатор і головний суддя змагань Андрій Полич на урочистому закритті міжрайонного чемпіонату з волейболу 2019 року щиро привітали всіх його учасників за подаровані вболівальникам перипетії спортивної боротьби за нагороди на вручили їх найкращим командам і гравцям.

Команду «Техноресурс» з Калуша, яка стала переможцем чемпіонату, відзначено кубком, волейбольним м’ячем Mikasa MVA-200, пам’ятними медалями за зайняте перше місце та грошовою премією. Також пам’ятні медалі і грошові винагороди були вручені призерам турніру – командам села Голинь і Новицької ОТГ.

Окрім того, організатори МЧВ-2019 нагородили індивідуальними відзнаками кращого гравця турніру Сергія Хоменка з Голиня, кращого волейболіста-ветерана Ярослава Ковальчука з селища Брошнів-Осада та кращого суддю змагань Романа Любчака з селища Перегінське.

Нагадаємо, що переможцем першого міжрайонного чемпіонату з волейболу, що проводився минулого року, була команда Брошнів-Осадської ОТГ. Цього разу вона в підсумковій турнірній таблиці чемпіонату посіла восьме місце.