Христина Береза здобула «срібло» чемпіонату Європи U-23

09 березня, 11:02
Переглядів: 318

У сербському місті Новий Сад, де проходить чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років, вчора завершилися змагання серед жінок. За результатами сутичок у десяти вагових категоріях національна жіноча збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку, здобувши сім медалей різного ґатунку.

Три нагороди чемпіонату Європи привезуть додому борчині Івано-Франківської області. Зокрема, золоту медаль у найлегшій ваговій категорії до 50 кг виборола вихованка Долинської школи вільної боротьби Оксана Лівач, бронзову нагороду у ваговій категорії до 68 кг здобула вихованка Бурштинської ДЮСШ Аліна Рудницька-Левицька, а калушанка, майстер спорту України міжнародного класу Христина Береза стала срібною призеркою чемпіонату Європи U-23 у ваговій категорії до 53 кг.

На шляху до фіналу Христина достроково перемогла болгарку Кремену Петрову (11:0), потім у півфіналі подолала турецьку спортсменку Зейнеп Йетгіль (6:4), а у вирішальній сутичці за «золото», на жаль, поступилася німецькій борчині Анніці Вендл з мінімальним рахунком 1:2, хоча після першої трихвилинки перемагала суперницю.