Команда Новицького НВК перемогла в дівочому волейбольному турнірі на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

14 березня, 10:06
Переглядів: 293

Минулого тижня у спортивному залі ФСК «Нафтохімік» відбулися фінальні ігри традиційного дівочого волейбольного турніру серед загальноосвітніх навчальних закладів Калуша і Калуського району на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Загалом у турнірі взяло участь 14 команд, з яких 8 – команди шкіл району та 6 – команди шкіл міста. До фіналу після декількох ігор увійшли команди Новицького НВК, гімназії, ЗОШ №2 та школи с. Підмихайля.

У результаті запеклої боротьби І місце виборола команда Новицького НВК, яка з рахунком 2:1 перемогла команду ЗОШ №2. Третє місце посіла команда гімназії.

Всі призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, вимпелами та волейбольними м’ячами. Солодкі подарунки одержали всі учасники турніру.

Крім того, були визначені кращі гравці турніру. Ними стали Тетяна Дутко (Новицький НВК), Юлія Тимків (ЗОШ №2), Катерина Бабій (гімназія) та Анна Глух (Підмихайля). Всі вони одержали в подарунок наколінники.