Команда з 24 ДПРЧ виборола перемогу в фіналі турніру

05 липня, 09:43
Переглядів: 490

26 червня в Івано-Франківську відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед команд пожежно-рятувальних підрозділів області. Взяла участь у цих  змаганнях і команда 24 ДПРЧ, яка охороняє об’єкти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Для того, щоб виступити у фіналі турніру, необхідно було здобувати очки у важких відбіркових матчах, які проводилися в Калуші 8 червня. Футболісти 24 ДПРЧ у впертій боротьбі перемогли команди Калуського МРВ, Рожнятівського РВ, Долинського РВ, 17 ДПРЧ з охорони об’єктів Долинського ГПЗ, Калуського взводу  гірничо-газорятувальних робіт.

За підсумками обласних змагань команда 24 ДПРЧ у безкомпромісній боротьбі здобула перемоги над командами Богородчанського РВ, збірної апарату управління ДСНС в Івано-Франківській області та у фіналі не залишила шансів команді 18 ДПРЧ з охорони об’єктів Бурштинської ТЕС.

Команда-переможець змагань була нагороджена кубком та грамотою керівництва У ДСНС в Івано-Франківській області.