Команди калуських шкіл змагалися на призи клубу «Шкіряний м’яч»

12 жовтня, 10:27
Переглядів: 49

У рамках міської спартакіади з 2 по 4 жовтня проходив міський етап змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч». У спортивній боротьбі зійшлися учні 6-7 класів з усіх калуських шкіл.

Юні футболісти із завзяттям прагнули продемонструвати власну перевагу. Напруга не спадала до кінця змагань, бо кожен хотів стати переможцем.

У фіналі зійшлися насправді найкращі команди, які продемонстрували досить високу якість гри, – учні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. У запеклій, по-дорослому чоловічій грі перемогу з рахунком 1:0 здобула команда першої школи. Учасники команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 посіли другу сходинку, а третє місце здобули учні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Переможців нагородили кубками, медалями та грамотами Калуської міської федерації футболу.