Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Кращих спортсменів і тренерів Прикарпаття нагородили в ОДА з нагоди професійного свята

10 вересня, 15:21
Переглядів: 158

З нагоди Дня фізичної культури на спорту, яке відзначається в Україні в другу суботу вересня, в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів, тренерів та працівників цієї галузі.

Голови ОДА та обласної ради Світлана Онищук і Олександр Сич, заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин та начальник управління спорту та молодіжної політики Орест Оклієвич привітали усіх з прийдешнім професійним святом та відзначили різними нагородами за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, спортивні досягнення, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі. Отримали їх і спортсмени та тренери Калуської міської територіальної громади.

До вашої уваги – перелік всіх нагороджених.

Грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради нагородили:

Володимира Рія – переможця ХХІV літніх Дефлімпійських ігор з футболу;

Ігоря Василишина – тренера-викладача з боротьби вільної;

Ганну Шевчук – багаторазову переможницю та призерку міжнародних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики;

Миколу Шевчука – тренера-викладача з легкої атлетики;

Євгенія Боднарука – заслуженого тренер України з дзюдо.

Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагородили:

Віктора Голінея – чемпіона Європи з пауерліфтингу;

Василя Грицка – тренера-викладача з пауерліфтингу;

Віктора Григоришака – тренера-викладача з боксу;

Михайла Марцинюка – директора КП «Хет-трик Арена»;

Тетяну Пшеничну – заступника директора ДЮСШ Калуської міської ради.

Подякою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагородили:

Назара Левицького – переможця ХХІV літніх Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування.

Цінним подарунком голови Івано-Франківської обласної ради нагородили:

Миколу Коченюка – заслуженого тренера України зі спортивного орієнтування.

Грамотою голови Івано-Франківської обласної ради нагородили:

Віталія Пристая – чемпіона світу з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів;

Ірину Федорів – чемпіонку світу з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів;

Ксенію Романчук – бронзову призерку чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів;

Миколу Перога – тренера-викладача вищої категорії з веслування на байдарках і каное;

Михайла Кривоноса – директора ОДЮСШ осіб з інвалідністю.

Почесною грамотою управління спорту облдержадміністрації нагородили:

Миколу Пукіша – заслуженого тренера України з боротьби вільної;

Юрія Кірілова – заслуженого тренера України з боротьби вільної;

Гіві Джапарідзе – тренера-викладача з боротьби вільної;

Світлану Дорундяк – тренера-викладача з легкої атлетики;

Ігоря Никифорука – багаторазового переможця та призера міжнародних і всеукраїнських змагань з боротьби вільної;

Ігоря Гевка – тренера-викладача з пауерліфтингу;

Зеновія Верб’яного – директора Рогатинської СДЮСШОР;

Володимира Ворону – тренера-викладача зі стрільби кульової;

Олега Солов’я – заслуженого тренера України з кікбоксингу ВАКО;

Святослава Бойка – директора Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

Валентина Марусяка – спортивного волонтера;

Владислава Марусяка – спортивного волонтера.

Подякою управління спорту облдержадміністрації нагородили:

Дениса Ворону – багаторазового переможця та призера міжнародних і всеукраїнських змагань зі стрільби кульової;

Аліну Філіпович – бронзову призерку чемпіонату Європи з боротьби вільної серед кадеток;

Віталія Лаврика – чемпіона України з плавання серед юніорів;

Владислава Кайдакова – бронзового призера чемпіонату Європи з боротьби вільної U-15;

Артура Костюка – срібного призера чемпіонату Європи з боротьби вільної U-15;

Ростислава Куриляка – бронзового призера чемпіонату Європи з боротьби вільної U-17;

Григорія Шулепу – тренера-викладача з боротьби вільної ;

Володимира Гаврилаша – тренера-викладача з тхеквондо ВТФ;

Олександра Дмитрува – тренера-викладача з таеквон-до ІТФ;

Василя Мигащука – тренера-викладача зі стрибків на лижах з трампліна;

Богдана Тимчука – срібного призера чемпіонату Європи з боксу серед юнаків;

Олексія Данилишина – тренера-викладача з боксу;

Христину Семенів – чемпіонку Європи з боксу серед дівчат;

Софію Мовчан – срібну призерку чемпіонату Європи з боксу серед дівчат;

Іванну Голіней – срібну призерку чемпіонату світу з пауерліфтингу серед дівчат;

Вікторію Костюк – срібну призерку чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорок;

Віталія Солов’я – срібного та бронзовий призера Кубка Європи з кікбоксингу ВАКО;

Андрія Лайщука – переможця Кубка України з боротьби самбо;

Ірину Мельничук – тренера-викладача зі спортивної гімнастики;

Віктора Тимківа – тренера-викладача з волейболу;

Віталія Савчука – тренера-викладача з тенісу настільного;

Валерія Фальова – тренера-викладача з важкої атлетики;

Сервіна Сулейманова – тренера-викладача з боксу;

Віктора Полякова – тренера-викладача з боксу;

Ярослава Якимишина – тренера-викладача з фристайлу (могул);

Івана Балагутрака – начальника Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: