Квятковський – переможець, Береза – бронзова призерка Київського міжнародного турніру

25 лютого, 23:24
Переглядів: 5952

Сьогодні в Києві завершився ХХІІ міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Упродовж трьох днів за медалі цих престижних змагань ІІ рангу в Палаці спорту змагалися представники 38 збірних країн світу. І вже вкотре на Київському міжнародному турнірі підтвердили свою високу майстерність вихованці калуської школи вільної боротьби

У змаганнях серед чоловіків вагової категорії до 70 кг відзначився 28-річний майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський. Він у черговий раз у своїй спортивній кар’єрі став переможцем Київського міжнародного турніру. Щоправда, у фінальній сутичці Андрію Квятковському не довелось боротися, оскільки його суперник Муртазалі Муслімов із Азербайджану відмовився змагатися за «золото» через поганий стан здоров’я. А на шляху до вирішального поєдинку наш земляк почергово подолав білоруса Азамата Нурікова (8:7), вірмена Вальтера Маргаряна (12:4) і грузинів Рамазана Малакоєва (6:2) та Зураба Якобішвілі (3:1).

Здобула медаль Київського міжнародного турніру і 21-річна калушанка, майстер спорту України міжнародного класу Христина Береза. Ця вихованка заслуженого тренера України Юрія Кірілова посіла третє місце в змаганнях серед жінок вагової категорії до 53 кг.

У бронзовому фіналі Христина Береза достроково перемогла французьку борчиню Хіларі Онорін (11:0).