Легкоатлет Тарас Шинкар у Туреччині здобув три нагороди та встановив рекорд

09 травня, 13:58
Переглядів: 8228

«Срібло» в загальнокомандному заліку та індивідуальне в бігу на 400 м і «золото» в складі чоловічої естафетної команди здобув 17-річний атлет з Кропивника Тарас Шинкар в турецькому місті Бурса, де 6 і 7 травня брав участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юнаків і дівчат збірних Туреччини, Білорусі та України.

Цей сільський хлопець, який першу школу легкої атлетики пройшов у калуських тренерів Миколи Шевчука і Марти Ханенків, а нині продовжує під керівництвом Миколи Михайловича займатися цим видом спорту в Івано-Франківській СДЮШОР ФСТ «Україна», в Туреччині пробіг 400-метрову дистанцію за 49,73 сек., перевершивши на 0,5 сек. свій особистий рекорд. Він фінішував відразу за колегою по збірній України Ярославом Демченком з Сумщини, який переміг у цьому забігу.

Разом з ним та Василем Макухом і Олександром Савенком наш земляк виборов «золото» в чоловічій естафеті. Турецьких бігунів, що фінішували другими, українські юнаки випередили більш як на секунду, а білорусів – майже на 7 секунд.

Щоправда, за результатами усіх видів програми міжнародної юнацької матчевої зустрічі з легкої атлетики збірна Туреччини посіла перше загальнокомандне місце з результатом 130 очок. Українські атлети з 111 очками стали срібними призерами зустрічі, а білорусам, які набрали 65 очок, дісталося третє місце.

Змагання дівочих збірних команд трьох країн завершились на матчевій зустрічі з аналогічним результатом: 1 місце – Туреччина, 2 місце – Україна, 3 місце – Білорусь.