Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Легкоатлетам Тарасу Шинкарю та Ганні Шевчук дозволено індивідуально тренуватися

30 квітня, 14:38
Переглядів: 1015

Постановою Кабінету міністрів України внесено зміни до пункту 2 попередньої постанови уряду від 11 березня 2020 р. №11 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з якими спортсменам штатних команд національних збірних України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку). Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.

За інформацією, яка оприлюднена на сайті ФЛАУ, до всіх обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації направлено відповідні списки членів штатної команди національної збірної України з легкої атлетики, тобто атлетів, яких стосується ця постанова. Відповідно до цього списку, загалом дозволено індивідуально тренуватися 265 спортсменам, в тому числі сімом атлетам Івано-Франківської області. Серед яких є і двоє представників Калущини – бігун Тарас Шинкар та скороходка Ганна Шевчук, з якими працює тренер-викладач ДЮСШ управління Калуської міської ради та Івано-Франківської обласної СДЮШОР ФСТ «Україна» Микола Шевчук. Також до цього списку ввійшов ще один калушанин й вихованець цього тренера – марафонець Ігор Гелетій. Він нині проживає в Києві та готується до змагань під керівництвом Миколи Шевчука й заслуженого тренера України Євгена Єрузеля.

У листах, які надіслано обласним держадміністраціям та КМДА, ФЛАУ просить їх забезпечити виконання вищезгаданої постанови уряду в частині надання можливості й створення належних умов спортсменам штатної команди національної збірної України з легкої атлетики для поновлення ефективного тренувального процесу на території цих територіальних одиниць у ході підготовки атлетів до основних національних та міжнародних змагань 2020-2021 рр. Відповідну інформацію також отримали і територіальні федерації легкої атлетики.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: