Марія Куневич здобула «золото» чемпіонату України та путівка на чемпіонат Європи

10 лютого, 16:15
Переглядів: 92

4-7 лютого в Харкові відбувся молодіжний чемпіонат України з самбо. Змагання проходили в місцевому Палаці спорту, на килимах якого медалі виборювали юнаки і дівчата старшого віку (16-18 років) та та юніори і юніорки (18-20 років) з 22 регіонів країни.

У віковій групі спортсменок до 20 років «золото» чемпіонату України з самбо здобула вихованка Калуської ДЮСШ «Сокіл» Марія Куневич. Про це повідомив тренер-викладач школи, володар чорного паска, 2 ДАН Василь Клим.

За словами Василя Миколайовича, Марія Куневич, яка сьогодні є студенткою другого курсу Західноукраїнського національного університету – вищого навчального закладу в місті Тернополі, виступала у ваговій категорії до 59 кг та впевнено перемогла всіх своїх суперниць. У фінальній сутичці за «золото» їй протистояла Ольга Дріг з Київської області, яка теж прагнула стати чемпіонкою, бо тільки переможці цих змагань отримували право на участь в молодіжному чемпіонаті Європи з самбо. Він проводитиметься в квітні на Кіпрі. Однак калушанка довела, що на сьогодні є найсильнішою в Україні самбісткою серед юніорок вагової категорії до 59 кг та була відзначена золотою медаллю і дипломом першого ступеня Національної федерації самбо України.

Нагадаємо, що Марія Куневич уже не вперше здобуває високі нагороди на всеукраїнських змаганнях. Крім того, в колекції калуської самбістки є дві нагороди міжнародного рівня – срібна медаль чемпіонату світу серед дівчат до 18 років, здобута в 2020 році в сербському місті Новий Сад, та бронзова медаль такого ж чемпіонату світу 2019 року, який відбувся в Ташкенті.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: Марія Куневич із старшим тренером молодіжної збірної команди України з самбо Андрієм Микитиним.