Майже дві дюжини нагород здобули калуські атлети на турнірі пам’яті Олексія Кобрина

25 лютого, 08:52
Переглядів: 169

21 і 22 лютого в манежі ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради відбувся ХХVII всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті тренера з легкої атлетики, майстра спорту Олексія Кобрина.

Нагадаємо, що перші такі змагання пройшли в Калуші в 1994 році з ініціативи його колишнього вихованця, а нині тренера цієї школи та СДЮШОР Івано-Франківської крайової ради ФСТ «Україна» Миколи Шевчука, й відтоді щорічно проводяться взимку серед юнаків і дівчат 14-річного віку й молодших.

Цього року в турнірі взяли участь понад дві сотні юних спортсменів, які представляли 12 команд з Івано-Франківщини та Львівщини. Його господарі довели, що недаремно займаються «королевою спорту» у калуських тренерів Миколи Богоносюка, Миколи Шевчука, Марти Ханенків, Людмили Мельник, Ганни Строчук, Ігоря Заремби, загалом здобувши вісім золотих, вісім срібних і сім бронзових медалей.

У бігу на 1000 метрів, який для Олексія Кобрина був коронною дистанцією, перемогу святкували Андрій Петришин і Діана Стасінчук (обидвоє – вихованці Миколи Богоносюка). Друге і третє місця серед юнаків посіли відповідно Віталій Ледахівський з міста Броди й калушанин Тарас Маланчук, а серед дівчат другою фінішувала калушанка Ольга Єнкало, з третім результатом подолала дистанцію Анна Мисишин з Тисмениці. Всі вони були відзначені грамотами й медалями, а переможці ще й кубками від організаторів змагань та грошовими преміями від тренера Миколи Шевчука.

Від спонсорів турніру, зокрема депутата Калуської міської ради Віталія Джугана, цьогоріч отримали невеликі грошові премії й переможці в інших легкоатлетичних дисциплінах програми змагань. Уже згадані Андрій Петришин і Діана Стасінчук також стали переможцями у бігу на 600 метрів. Серед калуських дівчат відзначилися в цій дисципліні й Ірина Білик та Настя Гуменілович, які посіли друге та третє місця, а серед юнаків «срібло» виборов Микола Мельник. Останній проявив себе й у бігу на 300 і 50 метрів, посівши відповідно друге і третє місця.

Також калуські бігуни добре виступили на дистанції 200 метрів. Дівчата Настя Гуменілович, Софія Псюк і Наталія Лисенчук не дозволили нікому з інших учасниць забігу піднятися на п’єдестал пошани, а хлопці Михайло Тимків і Віталій Яцущак здобули «срібло» і «бронзу».

Повний комплект нагород дістався калуським метальникам молота й штовхальникам ядра (змагання з легкоатлетичних метань проводилися на вулиці поблизу манежу. – Авт.). В обидвох дисциплінах перше і друге місця посіли відповідно Олександр Сеньків і Володимир Косаний. Разом з ними отримували на п’єдесталі пошани свої грамоти і медалі за третє місце штовхальник ядра Андрій Каленчук і метальник молота Юрій Зелез.

Ще одне «золото» до загальної медальної копилки калуської команди приніс Юрій Капець. Він посів перше місце у спортивній ходьбі на 3000 метрів.

На знімку: переможці забігу на 1000 м серед юнаків, яких нагороджував тренер Микола Шевчук.