«Минай» обіграв ФК «Калуш» з рахунком 3:1

05 травня, 20:03
Переглядів: 258

Сьогодні в Ужгородському районі Закарпатської області відбувся матч між командами «Минай» і «Калуш», які в першій частині чемпіонату України з футболу були лідерами в групі А другої ліги, однак першу половину весняної частини турніру провели вкрай невдало. Обидві в п’яти поєдинках, які зіграли, спромоглися набрати лише по чотири очки, чим ускладнили собі завдання в боротьбі за перше або друге місце в групі.

Тому для суперників результат цього матчу мав надзвичайно важливе значення і в аспекті реабілітації перед своїми уболівальниками за провальний старт у весняній частині чемпіонату України. Звісно, поступатися ніхто не хотів. Але все-таки ФК «Калуш» і в цій грі не зумів результативно проявити свою атакуючу міць. За весь матч калушани практично й не створили жодного стовідсоткового моменту, щоб можна було забити гол. Лише на доданих хвилинах основного часу поєдинку вони спромоглися «заробити» пенальті, яке чітко реалізував Данило Книш. Однак цей гол тільки трішки «підсолодив» гіркоту поразки від ФК «Минай», гравці якого тричі змусили голкіпера ФК «Калуш» Дениса Хвальницького виймати м’яч із сітки власних воріт – на 29-ій хвилині першого тайму та на 73-ій і 80-ій хвилинах другого тайму.

Інші матчі 24 туру чемпіонату України з футболу в групі А другої ліги завершилися з такими результатами:

«Чайка» – «Поділля» – 2:0,

«Нива» (Вінниця) – «Черкащина-Академія» – 1:0,

«Полісся» – «Верес» – 1:2,

«Буковина» – «Нива» (Тернопіль) – 1:2.

Після поразки над «Минаєм» з рахунком 1:3 ФК «Калуш» із 33 очками в своєму активі перемістився в турнірній таблиці з 5-го на 6-те місце, пропустивши на вищу позицію рівненський «Верес» (35 очок). Лідером групи А залишається команда «Черкащина-Академія» (39 очок). Друге місце посідає вінницька «Нива» (38 очок), а на третьому і четвертому місцях розмістилися відповідно «Минай» (37 очок) та житомирське «Полісся» (36 очок).

Із чотирьох матчів, які ще залишилося зіграти командам другої ліги до завершення чемпіонату України з футболу сезону 2018-2019 рр., ФК «Калуш» три проведе вдома: 10 травня – з вінницькою «Нивою», 15 травня – з тернопільською «Нивою», 25 травня – з «Буковиною», а один – на виїзді 19 травня з командою «Черкащина-Академія» (Білозір’я).