На зимову перерву – в ранзі чемпіонів

24 листопада, 12:22
Переглядів: 319

ФК «Юність» з Верхньої достроково ще за три тури до завершення першого кола першості Івано-Франківської області з футболу забезпечив собі перше місце в турнірній таблиці за підсумками змагань в 2020 році. А перед матчами останнього туру, які проводилися 22 листопада, залишалося лише без відповіді одне питання: з якою очковою перевагою над найближчим переслідувачем – кутськими «Карпатами» верхнянські футболісти підуть на зимову перерву.

Команда з Косівщини, яка відставала від «Юності» на 10 очок, вдома приймала тисменицький «Хутровик», що перебуває внизу турнірної таблиці. Тому можна було спрогнозувати, що вона навряд чи втратить очки в цьому поєдинку. Так і сталося – «Карпати» здобули перемогу з рахунком 4:2.

А ось гравцям «Юності», які на виїзді зустрічалися із командою «Покуття-Нептун» із Заболотова, довелося докласти надмірні зусилля та проявити характер і волю до перемоги, щоб досягти бажаного результату. Забити другий гол, який став переможним, вони спромоглися лише в компенсовані арбітром до основного часу поєдинку хвилини. Відзначився влучним ударом головою Ігор Подолюк, який першим поспів до м’яча після подачі з кутового, виконаної Романом Москаликом.

Господарі ж поля вели в рахунку 1:0, забивши гол наприкінці першого тайму, аж до 84-ї хвилини матчу. Саме тоді паритет у протистоянні команд встановив нападник «Юності» Андрій Слободян. А переможну крапку в матчі, як уже згадувалося, поставив Ігор Подолюк.

Свою перемогу верхнянські футболісти присвятили президентові ФК «Юність» Назарію Волощаку, який цього дня святкував свій день народження.

Підопічні Романа Мотуза блискуче виступили в першому колі першості області з футболу. Верхнянська «Юність» здобула 11 перемог в 11-ти матчах, які зіграла, та пішла на зимову перерву в ранзі чемпіонів, маючи перевагу над кутськими «Карпатами» у 10 очок.