Новачка ліги перемогли, аутсайдеру поступилися

06 вересня, 09:17
Переглядів: 371

За що гравці ФК «Калуш» отримали гучне Ганьба!» від уболівальників

Як би цього не хотілося уболівальникам, але наразі ФК «Калуш» в другій лізі ПФЛ України ще не вийшов на рівень стабільної команди, яка б принаймні не втрачала очки в іграх з явно не найсильнішими суперниками групи «А», якщо керівництвом і тренерським штабом клубу неофіційно декларуються амбітні наміри щодо здобуття перемог у кожному матчі. Ось і в поєдинках двох останніх турів підопічні Василя Качура як потішили, так і до певної міри розчарували своїх прихильників, хоча їм протистояли новачок ліги – «Діназ» і її аутсайдер в групі – «Буковина».

31 серпня ФК «Калуш» у виїзному матчі розгромив команду з Київщини з рахунком 3:0 і, здавалося, оговтався після попередніх поразок в чемпіонаті від тернопільської «Ниви» і в Кубку України від першолігового «Миная» із Закарпаття та набрав оптимальних кондицій для наступних перемог. Особливо потужно калуська команда відіграла з «Діназом» другий тайм, забивши у ворота новачка ліги три голи.

А ось 4 вересня у домашньому матчі з аутсайдером групи «А» другої ліги – чернівецькою «Буковиною» господарі поля, хоч володіли ініціативою більшу частину ігрового часу і створили чимало гольових моментів, але реалізувати бодай жоден не спромоглися. Натомість гості, які побудували свою гру на контратаках, вирішили долю матчу у другому таймі буквально за три хвилини. На 62-ій хвилині буковинець Ладік Мелконян вдало розпорядився м’ячем у штрафному майданчику, відкривши рахунок у поєдинку. А на 65-ій хвилині захисники ФК «Калуш» дозволили гравцю «Буковини» Ігорю Крашневському отримати передачу в карній зоні та вийти на побачення з голкіпером Єгором Поповичем. На жаль, буковинець не упустив свого шансу забити другий гол.

У ФК «Калуш» ще було достатньо часу, щоб бодай відіграти два м’ячі і зіграти внічию. Але в підопічних Василя Качура гра в атаці не завершилася жодним результативним ударом. У підсумку калушани поступилися гостям з рахунком 0;2, зазнавши другої поразки в чемпіонаті України на домашньому полі. Такий результат поєдинку після фінального свистка частиною калуських уболівальників, які прийшли на стадіон «Хімік» підтримати команду, був сприйнятий вигуками «Ганьба!».

Свій наступний матч ФК «Калуш» проведе у неділю, 8 вересня, у Житомирі з місцевою командою «Полісся».