Олександр Гонський посів шосте місце на чемпіонаті Європи U-18

07 липня, 22:00
Переглядів: 781

В угорському місті Дьйор триває юнацький чемпіонат Європи з легкої атлетики, в якому беруть участь 1135 атлетів (538 юнаків і 597 дівчат) з 50 країн.

Сьогодні у вечірній програмі третього дня змагань у фіналі з бігу на 1500 метрів збірну України представляв на чемпіонаті Європи U-18 вихованець калуського тренера Миколи Богоносюка 17-річний Олександр Гонський. Він кваліфікувався до дванадцятки найсильніших спортсменів, які здобули право продовжити боротьбу за медалі, з 11-им результатом (3.56,37 хв).

У вирішальному забігу Олександр на заключних метрах дистанції зумів обігнати кількох суперників та посісти в підсумку шосте місце, подолавши 1500 метрів за 3.56,59 хв. А переможцем став великобританець Елліот Кейн, встановивши рекорд юнацького чемпіонату Європи – 3.55,26 хв.