Перемогу забезпечили вдалі заміни головного тренера

08 жовтня, 16:29
Переглядів: 111

У матчі 13-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги  ФК «Калуш»  здолав вінницьку "Ниву"

Ще на початку гри два непогані шанси відзначитись втратили калушани Горбаченко та Богач, з ударами яких впорався воротар гостей. Далі в епіцентрі подій знову опинився Богач, та його потужний постріл з гострого кута заблокували захисники. "Калуш" володів територіальною перевагою на полі, а апогеєм першого тайму став удар Лебедя, що з кількох метрів не зумів влучити у порожні ворота. Тож у першому таймі  глядачі голів не побачили

Після перерви головний тренер калушан Василь Качур робить спочатку одну, а в другій половині тайму ще дві  заміни, які й вирішили долю матчу. Замість Танчина у гру вступив Ременюк, який став автором першого небезпечного моменту у другому таймі. Змістившись з лівого флангу атаки невідпорно пробив з-за меж карного, але голкіпер відвів загрозу від власних володінь.

Та на 60-ій хвилині всюдисущий Ременюк був винагороджений за старання. Отримавши "круглого" в центрі поля, півзахисник, немов на велосипеді промчав лівим флангом і більярдним пострілом вразив ворота гостей. За десять хвилин "червоно-чорні" подвоїли перевагу у рахунку. У цьому епізоді відмінно зіграв Книш, що теж з'явився на полі після перерви. Саме він віддав пас Габріелю, який від центрального кола промчався до воріт гостей і, не зближуючись з голкіпером, вразив дальній кут воріт — 2:0. Відзначимо, що бразильцю вистачило всього десять хвилин перебування на полі, щоб відзначитись забитим м'ячем.

У підсумку важлива перемога "Калуш" тепер у піднесеному настрої готується до виїзного матчу проти "Ужгорода", що пройде вже у середу, 9  жовтня. А в неділю, 13 жовтня, калушани прийматимуть на стадіоні «Хімік» команду «Оболонь Бровар-2.