Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Подальша доля ФК «Калуш» залишається під знаком питання

28 липня, 11:38
Переглядів: 362

Керівництво футбольного клубу «Калуш» звернулося до футбольної громадськості з відкритим листом. У ньому висловило сумніви в доцільності подальшого інвестування у футбол через певні «ризики та загрози». Водночас президентові клубу Андрію Білецькому і його директорові Андрію Заліському, які фактично доклали багато особистих зусиль та коштів для відродження, становлення й розвитку в Калуші професійної футбольної команди, інфраструктури футбольного клубу, підготовки та виступів на різних змаганнях його юних вихованців, не хотілося б, аби в місті втратили ці напрацювання останніх років.

Щоправда, про подальшу долю ФК «Калуш» у відкритому листі практично нічого конкретного не сказали, а лише висловили сподівання, що серед калушан знайдуться люди, «котрі зможуть краще за чинне керівництво відстояти футбольну позицію нашого міста та продовжити існування ФК «Калуш». А вони будуть «готові в будь-який момент передати клуб і його справи своїм наступникам».

Відкритий лист ФК «Калуш»

Звернутися до громадськості з відкритим листом змусила ситуація, що склалася навколо відновлення другої частини сезону 2019/2020 рр. під егідою Професіональної футбольної ліги України, сповнена безпрецедентних і кричущих порушень як здорового глузду, так і футбольного законодавства з боку керівництва ПФЛ та ряду інших «прифутбольних діячів».

Для нас, людей, які вкладають у футбольний клуб «Калуш» та розвиток прикарпатського футболу душу, працю й чималі власні кошти, завжди було важливо, щоб результат зусиль з’ясовувався на футбольних полях, а змагання відбувалися на чесних, прозорих і зрозумілих спортивних засадах. І тому очевидно, що головне завдання, яке б мало вирішити керівництво ПФЛ у складних поточних епідемічних умовах, – це забезпечення завершення цілісних змагань цього сезону в правовому полі власного Статуту та Регламенту. Ми повинні були продовжити грати й завершувати сезон – для цього були усі можливості й підстави. На жаль, хаотична діяльність, цілком очевидні наміри й спроби запустити реалізацію дивних схем і порушення статутних норм не залишили сумніву, що чинне керівництво ПФЛ не мало такого наміру й не відчувало своєї відповідальності за справу, довірену їм в управління.

Давайте тільки подивимося, якими методами керівництво ПФЛ творило правовий та інформаційний хаос, абсолютно незаконно створивши інформаційне поле для спонукання припинення змагань у другій лізі. Двічі скликалася Рада ліг – 21.05 та 05.06.2020 р. і жодного разу перебіг її засідань не відбувався згідно з нормами чинного Статуту ПФЛ. У першому випадку незаконною була процедура голосування – роздільна: представники клубів різних ліг з грубими порушеннями голосували лише стосовно змагань у своїй лізі, що для Ради ліг не передбачено Статутом. У другому випадку порушена була сама процедура скликання Ради ліг – це зібрання узагалі було незаконним, тому не могло прийняти будь-якого законного рішення.

Правові маніпуляції продовжилися і на конференції ПФЛ 11.06.2020 р. – попри усі спроби наших колег навернути керівництво ПФЛ у правове русло, протокол конференції, виготовлений так, що голосування на ній, згідно з описом, не відповідає Статуту.

Спричинене такими системними, а, значить, свідомими діями дострокове припинення змагань серед команд другої ліги, створило розуміння лише того, що вкладання коштів у справу, результат якої у будь-який момент залежить і може бути перекреслений чиїмись забаганками та інтригами, не має сенсу. Усю роботу й роботу ще багатьох людей з відновлення футболу в Калуші сприймаємо виключно як інвестицію у розвиток футболу в нашому місті й у нашому краї. Але після подій із невідновленням чемпіонату в другій лізі остаточно дійшли висновку, що будь-яке інвестування у футбол може не лише бути поставлене під загрозу, а й взагалі перекреслене й знівельоване діями групи некомпетентних і далеких від футболу людей у чиновницьких мантіях. Тому на даному етапі є сумніви у доцільності подальшого інвестування коштів у футбол через ризики й загрози для інвестицій з боку керівництва ПФЛ.

Але для того, щоб не загубити і не втратити напрацювання останніх років, звертаємось зараз до міського голови Калуша, міських депутатів, місцевих бізнесменів і підприємців. Дуже сподіваємося, що серед вас є люди, котрі зможуть краще за чинне керівництво відстояти футбольну позицію нашого міста та продовжити існування ФК «Калуш». Готові у будь-який момент передати клуб і його справи своїм наступникам.

З повагою, керівництво ФК «Калуш».

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: