Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Подарунок до свята – заявка на участь у чемпіонаті України

30 жовтня, 09:08
Переглядів: 645

Святкування ювілею калуського футболу – це не лише данина традиціям і спогади про славні сторінки історії найпопулярнішого виду спорту в нашому краю. Особисто я вважаю, що, крім усього іншого, сьогоднішня дата в історії калуського футболу повинна стати великим стимулом і додатковим імпульсом для усіх нас, учасників процесу відродження і розвитку футболу в нашому місті. 

Одним з наріжних каменів нашої клубної філософії є дотримання принципу спадковості поколінь. Для подальшого розвитку футболу в Калуші будемо намагатися об‘єднати потуги і зусилля представників минулих поколінь, нинішньої плеяди футболістів і майбутнього резерву. Бо вважаємо, що лише така співпраця поколінь калуських футболістів та тренерів дасть очікувані результати. Ми повинні правильно скористатися здобутками минулого, аби розвинути і примножити їх у майбутньому. Варто тверезо оцінити й негативні уроки минулого, аби не повторювати їх у подальшому. 

Нині ми не лише відроджуємо футбол в Калуші. Ми поставили перед собою амбітну мету: повернути до нашого міста професійний футбол. У зв’язку з цим можна сказати, що одним з подарунків з нагоди сьогоднішнього ювілею команди «Хімік» повинна стати інформація про те, що за декілька тижнів ФК "Калуш" подасть заявку на проходження атестації серед клубів ПФЛ для участі команди в другій лізі чемпіонату України, починаючи із сезону 2018-2019 років. Хотів би ще раз наголосити на тому, яким ми бачимо подальший розвиток нашого клубу. Його фундаментом сьогодні та в майбутньому повинна бути якісна система підготовки кадрового резерву – власна школа, яка відбиратиме і навчатиме найталановитіших дітей та юнаків з регіону, з випускників якої й формуватиметься основний склад нашого клубу. Вважаю, що саме місцеві вихованці здатні в повній мірі продовжувати наші футбольні традиції. плекати любов до рідного краю, патріотизм, які стануть запорукою успіхів у майбутньому.

Ще одним стержнем, на якому повинен триматися клуб, буде розвинена сучасна інфраструктура. Саме якісні спортивні об‘єкти дадуть тренерам і дітям можливість удосконалювати свій талант і реалізовувати свій потенціал у рідному місті, а не їхати кудись у пошуках кращих умов для прогресу і розвитку.

Та головними в клубі завжди були і повинні бути вболівальники, які в майбутньому  матимуть можливість не лише гордитися причетністю до клубу із 70-річною футбольною історією, а й бути рушійною силою у його розвитку, головним консультантом і аудитором одночасно. 


А насамкінець хотів би подякувати всім і привітати сьогоднішніх ювілярів – ветеранів калуського футболу. І не лише колишніх футболістів, тренерів та керівників, а й вболівальників-ветеранів. Вважаю, що усі ви є справжніми носіями духу калуського футболу. Хочу побажати вам усім головного – футбольного довголіття. Повірте, що ви і ваш досвід вкрай необхідні нам і молодому поколінню. Тож бажаю якнайдовше залишатися у футболі, у нашому славному калуському футболі, і спільно примножувати його славу.

Андрій Білецький, президент ФК «Калуш».

4 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: