«Прикарпаття» – ФК «Калуш» - 2:1

01 липня, 20:00
Переглядів: 400

У Яремчі, де івано-франківське «Прикарпаття» проводить свій навчально-тренувальний збір, ФК «Калуш» зіграв з цією командою свій перший контрольний поєдинок в рамках підготовки до виступів у Другій лізі ПФЛ України.

Номінальні господарі поля виявилися сильнішими. Підопічні Володимира Ковалюка доволі швидко відкрили рахунок: на 11-й хвилині гол у ворота ФК «Калуш», які в першому таймі захищав дебютант команди Роман Герич, забив також дебютант «Прикарпаття» Василь Цюцюра.

У другому таймі на 67-й хвилині нападник Ігор Худобяк ударом головою подвоїв перевагу іванофранківців. Уже невдовзі калушани провели непогану контратаку, вивівши Юрія Голубку віч-на-віч з кіпером «Прикарпаття», та останній став переможцем у цій дуелі, ліквідувавши загрозу.

Однак зберегти свої ворота «сухими» воротарю «зелено-жовтих» не судилося: на 87-й хвилині Ярослав Матвіїв відіграв один м’яч. Отож, ФК «Калуш» поступився івано-франківському «Прикарпаттю» з рахунком 1:2.

Варто також сказати, що головним тренером ФК «Калуш» Василем Маликом було задіяно до гри в контрольному поєдинку з «Прикарпаттям» п’ять футболістів, котрі перебувають в команді на перегляді. Чотири з них відіграли перший тайм, а один провів за калуську команду другий тайм.