Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Провідний юрисконсульт «КАРПАТНАФТОХІМу» Володимир Вінтонів у Варшаві подолав дистанцію туру героїв

06 червня, 14:10
Переглядів: 2023

За підтримки Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» удруге в своїй кар’єрі бігуна-любителя виступив на змаганнях в Польщі молодий провідний юрисконсульт підприємства Володимир Вінтонів. 14 жовтня минулого року він разом з провідним фахівцем внутрішнього контролю та тендерних процедур Іваном Лазоришиним у Кракові брав участь у п’ятому за рахунком PZU Cracovia Royal Half Marathon, що входить до серії королівських півмарафонів і десятки кращих півмарафонів Східної Європи. А 1 червня поточного року в столиці Польщі мав можливість позмагатися й представити «КАРПАТНАФТОХІМ» на біговому святі Warszawa color run, hero tour 2019.

У перекладі на українську назва цих змагань – Варшава кольоровий забіг, тур героїв 2019 – доволі загадкова. І Володимир навіть перед самим початком змагань достеменно не знав того, які випробування на маршрутній трасі його очікують. Організатори заходу найбільш важливі нюанси бігового свята спеціально утаємничили від його учасників, лише перед стартом натякнули, що кожній групі бігунів свою дистанцію доведеться долати з перешкодами і крізь так звані вузькі коридорні ділянки, де легкоатлетів рясно посіватимуть різнокольоровими порошками.

– Учасників бігового свята Warszawa color run, hero tour 2019 було дуже багато як з різних куточків Польщі, так і країн Європи. Офіційно про їх кількість ніхто не повідомляв. За моїми приблизними підрахунками, у забігах з перешкодами взяли участь понад три тисячі лише професійних легкоатлетів та бігунів-любителів, – розповідав Володимир Вінтонів. – Крім того, у Варшаві змагалися між собою в бігу на короткі дистанції діти, юнаки, дівчата, навіть легкоатлети та прихильники цього виду спорту з обмеженими руховими можливостями, в інвалідних візках.

Групи професійний бігунів та аматорів стартували окремо і з певним інтервалом одна від одної. Пробіг відбувався за маршрутом, який починався з головного стадіону Польщі «PGE Stadion Narodowy» й проходив вуличками мальовничої Варшави. Найдовша дистанція, яку біг і я, становила 5 км. Подолати її було нелегко, оскільки відразу після стадіону і аж до фінішу бігти доводилося переважно вгору. Крім того, на ділянках дистанції треба було «боротися» аж з вісьмома штучними перешкодами – пінною, боксерськими грушами, рухомими планками й іншими, пробігати через обсипальні порошкові зони.

За словами Володимира, серед групи спортсменів, з якими стартував, він першим подолав дистанцію кольорового забігу і навіть обігнав деяких учасників попередньої групи. На такий результат спортсмен «КАРПАТНАФТОХІМу», відверто кажучи, не сподівався, бо в подібному біговому святі міжнародного рівня з елементами спортивного шоу та доланням незвичних перешкод ніколи раніше участі не брав. Але, як зізнався, ніскільки не шкодує, що побував у Варшаві на такого роду змаганнях, які в Європі набирають все більшої популярності.

Сподобалось йому і те, що після забігів всіх його учасників запросили на концертну програму зі святковим частуванням, яка була організована біля стадіону «PGE Stadion Narodowy». Юні бігуни тут мали можливість і порозважатися на різних атракціонах.

У найближчих планах Володимира Вінтоніва – взяти участь у міжнародних змаганнях з бігу в Празі. 7 вересня 2019 року тут проводитиметься Prague 10K Birel Race.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: