Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Сім’я нафтохіміка стала призером всеукраїнського фестивалю

26 вересня, 15:01
Переглядів: 446

20 вересня в легкоатлетичному манежі Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» відбулися фінальні змагання всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що щорічно проводяться Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головною метою цього спортивного заходу є формування свідомої потреби в заняттях фізичною культурою в колі сім’ї.

З усієї України до Олімпійського центру з’їхались найспортивніші сім’ї, які стали переможцями міських та обласних етапів всеукраїнського фестивалю, щоб у фіналі позмагатися не тільки за чемпіонський титул, а й особистим прикладом заохотити дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних завдань.

Програма всеукраїнського фестивалю, на якому Івано-Франківську область представляла сім’я Псюків у складі батька Петра – електромеханіка сигналізації, централізації і блокування служби енергопостачання, СЦБ та зв’язку залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», мами Марії – вчителя образотворчого мистецтва Калуської ЗОШ №7 та десятирічної донечки Софії – учениці 6 класу сьомої школи, складалася з шести естафет: «Баскетбольні розваги», «Веселі перепони», «Веселий футбол», «Спритний павучок», «Стронг скейтер» і «Моторні ніжки». Їх потрібно було подолати якнайшвидше, продемонструвавши при цьому свої вміння, спортивні навики, кмітливість та не допустивши порушень встановлених правил, бо за це команді додавалися штрафні секунди до її результату. Такі непрості випробування у змаганнях з іншими сім’ями (а загалом команд було аж 19) сім’я Псюків пройшла успішно. За загальною сумою результатів всіх естафет вона стала срібним призером всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», програвши чемпіонській сім’ї з Дніпропетровської області всього 20 секунд. Третє місце посіли дві сім’ї – з Харківської та Запорізької областей, які завершили змагання з однаковим загальним часом.

З Кончі-Заспи сім’я Псюків привезла медалі, спортивні куртки, шапки та цінний приз – лавашницю. Тепер буде чим зайнятися Марії, бо вона полюбляє щось приготувати смачненьке, щоб покласти в рюкзак перед черговим походом сімейства в гори. Ось і нещодавно Псюки у повному складі (разом з другою їхньою донечкою – Софійкою, якій ще не виповнилося й чотири роки) підкорили у складі туристичної групи з Калуша гору Пікуй, висота якої 1408,3 м над рівнем моря.

– Друге місце, здобуте на всеукраїнському фестивалі сім’єю Псюків з Калуша, головою і спортивним капітаном якої є батько Петро – працівник товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», – це на сьогодні найвище досягнення найспортивніших сімей нашої області, які раніше брали участь у фіналах цих змагань родин з усієї України, – відзначив представник команди, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко. – Я дуже радий за цю калуську сім’ю з хорошими спортивними задатками і що мав можливість бути разом з нею в Олімпійському НСЦ «Конча-Заспа» та підтримувати Петра, Марію та їхню Софійку під час фінальних змагань в легкоатлетичному манежі найспортивніших сімей з усієї України. Тому хотілось би їм побажати нових високих досягнень у спорті.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: сім’я Псюків із Святославом Бойком (справа).

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: