Скороход з Верхньої поїде на Кубок Європи

18 березня, 00:55
Переглядів: 6005

18 українських атлетів (11 чоловіків та 7 жінок) візьмуть участь у Кубку Європи зі спортивної ходьби, який проводитиметься 21 травня в чеському місті Подебради. Їх персональний склад нещодавно затвердив виконавчий комітет Федерації легкої атлетики України.

До числа спортсменів, котрі представлятимуть Україну на цих змаганнях, увійшов і 22-річний скороход із Верхньої Калуського району, майстер спорту Мар’ян Закальницький. Цей вихованець калуського тренера Миколи Богоносюка на Кубку Європи змагатиметься з суперниками за нагороди на дистанції 50 км. За збірну України також виступатимуть на цій дистанції Андрій Гречковський з Київщини й учасники Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро Іван Банзерук з Волинської області та Ігор Главан з Сумської області.

З двома вищезгаданими олімпійцями та іншими скороходами Мар’ян Закальницький 12 березня мав можливість позмагатися на зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих, який відбувся в Івано-Франківську. Щоправда, на коротшій дистанції – 35-кілометровій. Всі троє підтвердили, що вони залишаються лідерами збірної України зі спортивної ходьби. Ігор Главан посів перше місце, Іван Банзерук виборов «срібло», а Мар’ян Закальницький став бронзовим призером зимового чемпіонату України, фінішувавши лише на три хвилини пізніше, ніж переможець.