Скороход з Верхньої посів шосте місце на Кубку Європи (оновлено)

21 травня, 15:33
Переглядів: 944

Феноменально виступила чоловіча збірна України зі спортивної ходьби на 50 км на Кубку Європи, що сьогодні проходить в чеському місті Подебради серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

Троє з чотирьох українських скороходів на найдовшу дистанцію ввійшли до ТОП-6 найкращих атлетів Європи. Волинянин Іван Банзерук посів перше місце з результатом 3 год. 48 хв. 15 сек. На 24 секунди пізніше після нього фінішував представник Сумщини Ігор Главан, який здобув срібну медаль. А шосте місце на Кубку Європи виборов вихованець калуського тренера з легкої атлетики Миколи Богоносюка, 22-річний скороход з Верхньої Мар’ян Закальницький, який сьогодні на всеукраїнських змаганнях виступає за Київську область. Він 50-кілометрову пройшов за 3 год. 53 хв. 50 сек., встановивши свій новий особистий рекорд на цій дистанції. Своє попереднє досягнення Мар’ян перевершив майже на три хвилини.

Чоловіча національна збірна України у складі чотирьох скороходів впевнено посіла перше місце в загальнокомандному заліку, за що і Мар’ян Закальницький отримав свою заслужену золоту медаль.

Кубок Європи зі спортивної ходьби в місті Подебради водночас був відбірковим на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 4-13 серпня проводитиметься в Лондоні. У спортивній ходьбі на 50 км Україну представлятимуть на ньому три кращі спортсмени в цій дисципліні, а саме: Іван Банзерук, Ігор Главан та Мар’ян Закальницький. У конкуренції за третю путівку на чемпіонат світу скороход з Верхньої  на Кубку Європи переміг колегу по збірній України Андрія Гречковського з Київщини, який показав 12-ий результат (3 год. 58 хв. 35 сек.).